Menu Close Menu

Hakkımızda

1984 yılının efsane bilgisayar ve oyun teknolojisi Comodor64'ten beri teknoloji ve yazılım ile ilgilenen kurucularımız, genç ve yeni teknolojilere hakim ekibi ile 2000’li yılların başından beri internet danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Üretim, satış ve pazarlama konusundaki tecrübemiz, bu alanda çalışan kişi ve kurumların internet ihtiyaçlarını anlamamıza, analiz etmemize ve en etkili çözümleri üretmemize katkı sağlıyor. Bu donanımımız sayesinde web sitesinde kurumların en etkili şekilde nasıl temsil edileceğini belirliyor, ürün ve hizmetlerin pazarlanmasının güncel trendlere uygun olarak desteklenmesine yardımcı oluyoruz. Dijital dünyada var olabilmeniz için gerekli olan ne varsa, Taşkın Teknoloji olarak bütünsel olarak ele alıyor ve bir araya getirerek sizlere sunabiliyoruz.

Gelişen web teknolojileri ile birlikte artık neredeyse tüm şirketlerin iyi birer web sayfası edinme zorunluluğu doğdu. 21. Yüzyılda sürekli kendini yenileyebilen, güncellenen ve arama motorları tarafından dikkate alınan bir web sayfası, firmalar için lüksten öte önemli bir ihtiyaç haline geldi. Müşterilerinizin ve çalışma ortaklarınızın sizi tanıyabilmesi, takip edebilmesi ve size kolaylıkla ulaşabilmesi için etkili ve kullanışlı bir web sitenizin olması, her daim işlerinizi rahatlıkla yönetebilmenizi ve dijital dünyada var olabilmenizi sağlamaktan öte, kurumsal kimliğiniz için de önemli.

Taşkın Teknoloji ekibi olarak, 2001 yılından beri dijital dünyada web çözümleri üzerine çalışıyoruz. “Google’da üst sıralara nasıl çıkılır?” sorusundan yola çıkarak geliştirdiğimiz CMS (Content Management System / İçerik Yönetim Sistemi) alt yapısını PhP yazılım dili ile geliştirdik ve geçen yıllar boyunca bu sistemi daha verimli, daha etkili kullanabilmek adına çeşitli çalışmalar yaptık. Hala geliştirmeye devam ettiğimiz %100 yerli ve özgün olan CMS sistemi sayesinde yüzlerce kişi ve kurum için web çözümleri oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz.

Sürekli gelişen teknolojileri takip ederek CMS sistemini gün geçtikçe daha kullanışlı ve verimli hale getirirken, yeni geliştirilen ilave modülleri de hizmet verdiğimiz sitelere entegre ederek müşterilerimizin gelişimini de destekliyoruz. Hazırladığımız ve bakım anlaşması yaptığımız web sitelerinin ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz hali hazırda işler halde olan diğer web sitelerinin gelişimini de takip ediyor, gerekli yeniliklerin yapılması için müşterilerimizle sürekli irtibat halinde olabiliyoruz.

İnternet hizmetlerini bir bütün olarak ele alan ve kişiye özel bir proje olarak değerlendiren Taşkın Teknoloji, internet alanında nelere ihtiyaç duyabileceğinizden yola çıkarak size özel bir yol haritası çizerek firmanızı ve işinizi destekler. Tecrübemize ve donanımımıza güvenerek kurumsal web hizmetleri, e-ticaret web sitesi hizmetleri ve ticari yazılım danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.


Önemli bir ayrıntı google da ilk sayfada çıkmak garanti edilemez. Fakat çıkması için yapılması gerekenler aşikardır. İddiamız Taşkın Teknoloji Mimarınız bu konuda gerekli tecrübe ve donanıma sahiptir.