İnternet Danışmalığı ile Web Çözümleri

NE YAPIYORUZ?

Ne Yapıyoruz?

Taşkın Teknoloji ekibi olarak, firmanızın ve işinizin internet mecrasında gerçekten var olmasını sağlamak ve firmanızı internet dünyasında olabileceği en iyi yerde konumlandırmak amacıyla internet danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Bu hedef ile:

  • Öncelikle sitenizi planlamadan önce size özel bir Swot Analizi hazırlıyoruz. Firmanızın güçlü yanlarını, zayıf yanlarını, firmanıza özel fırsatları ve olası tehditleri bir arada görebilmemizi sağlayan bu analiz sistemi sayesinde, yapılacak web sitesinin nasıl planlanacağı hakkında fikir sahibi oluyoruz. Dijital ortamda size uygun en iyi çözümleri bu şekilde sağlıyoruz.
  • Firmanızın altyapısını, çalışma şeklini, hedeflerini ve özgün özelliklerini inceliyoruz. Size ve firmanıza özel yapıyı anladıktan sonra, internet ihtiyaçlarınız için size bir yol haritası belirliyoruz.
  • Web sayfanızın içeriğini iyi ve anlaşılır bir şekilde oluşturabilmek adına firma profilinizi ele alıyor, vizyon ve misyonunuzu açıklayıcı bir şekilde belirliyor ve içerik planınızı hazırlıyoruz.
  • Firmanızın imajına, istek ve amaçlarına uygun bir web arayüzü belirleyerek demo hazırlarken, sayfanızın arama motorlarında kolaylıkla bulunabilmesi ve üst sıralarda çıkabilmesi için uygun, etkili ve size özel bir web kurgusu ve benzersiz içerikleri yol haritası ve içerik planı ile harmanlıyoruz.
  • Sosyal medya bağlantılarınızı talebiniz doğrultusunda koordine ediyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve benzeri mecralarda etkin bir şekilde var olabilmenizi ve sitenizi gösterebilmenizi sağlıyoruz.
  • Web siteniz serverlarımızda yayına devam ettiği sürece bakım ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Güncel gelişmeleri takip ederek sitenizin aktif ve güncel kalması için desteklerimiz hakkında sürekli bilgilendirme yapıyoruz.
  • Arama Motoru Optimizasyonu konusundaki tecrübemiz ve firmamıza özel geliştirdiğimiz CMS (Content Management System / İçerik Yönetimi Sistemi) sayesinde sitenizin değerini arttırıyor, web aramalarında rahatlıkla bulunabileceğiniz şekilde içeriklerinizi düzenliyoruz.

Sizin için internet den faydalanmak sanıldığı üzere başla, bitir ve yayınla olmamalı. Aksine her ne hizmet alınıyor ise bitirilip yayına verildikten sonra işin yeni başladığı çok önemli bir süreçtir.