Menu Close Menu

E-Ticaret Web Sitesi

Son 10 yılda internet teknolojilerinde yaşanan hızlı değişimler ve gelişimler, artık "dükkan açmak" denilen işin tanımını ve anlamını da biraz değiştirdi. Tamamen dijital ortamda satış yapmak, müşterilerinize web yoluyla doğrudan ulaşmak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web üzerinden pazarlayabilmek amacıyla kuracağınız bir E-Ticaret sitesi ile hayalinizdeki ‘dükkan’ı açmanız o kadar da zor olmayacak!

Firmamızdan danışmanlık hizmeti aldığınızda, size özel hazırlanan E-Ticaret sitenizi güncel olarak nasıl kullanacağınızı, yeni ürün girişlerini nasıl yapabileceğinizi sizinle paylaşabiliriz ya da bir bakım anlaşması ile düzenli olarak bu işlemleri sizin için yapabiliriz.


Sipariş, Müşteri Takibi, Stok ve benzeri tüm uygulamaları sizinle görüşerek firmanıza ve müşteri kitlenize en uygun şekilde sizin için oluşturuyor, internet üzerinden ticaret yapmayı sizin için keyifli ve verimli bir hale getiriyoruz.
 

Her türlü E-Ticaret sitesi kurulumu, düzenlemesi ve geliştirmesi için Taşkın Teknoloji, alanında uzman ekibi ile size hizmet vermeye hazır.

E-Ticaret hizmetlerimize dahil olanlar:

  • E-Ticaret yapan firmalar, kendi sitelerinde yer alan ürün ve resimlerini ‘API’ olarak başka sitelerde paylaşabilirler, bayilikler kurabilirler.
  • Eğer ithalatçı firmadan bayilik alındıysa, yine API alınarak web sitesi yapılabilir ve sürekli senkronize kalmaları sağlanabilir.
  • Arka planda ön muhasebe, kargo takipleri gibi ekranlar eklenerek ticari yazılıma ihtiyaç duymadan çalışan komplike bir sistem alt yapısı hazırlanabilmektedir.
  • Firmanıza özel kurumsal web sitesi yapılır ve bu site de var olan yönetim sistemi içinden dinamik olarak organize edilebilir.
  • Firmanızın piyasadaki pozisyonlanmasına göre kurumsal web sitesi, B2B ve B2C geliştirmeleri yapılır.
  • B2C ile firmanıza ait ürünlerin online satışını dinamik olarak organize edebileceğiniz bir satış kanalı oluşturulabilir ve dinamik olarak yönetim sistemi içinden organize edilmesi sağlanabilir.
  • B2B ile firmanıza ait ürünlerin müşteri tiplerine göre organize edilmesi, fiyatlandırılması ve müşterilerinize özel ekranlar ile sipariş alımı, ödeme yapılması, onlara özel fiyat, iskonto ve kampanya takibi yapılması da dinamik ve online olarak organize edilebilir.
Kurumsal Web Sitesi

Bir firma kurulurken iki şeye hizmet etmeyi hedefler: Kar etmek ve müşterilerin taleplerine olabilecek en kaliteli cevabı verebilmek. Sonuçta hedef, alıcının da satıcının da kazanabildiği etkili, verimli ve kolay bir sistemi idare edebilmektir...

Devamını Oku...

E-Ticaret Web Sitesi

Son 10 yılda internet teknolojilerinde yaşanan hızlı değişimler ve gelişimler, artık "dükkan açmak" denilen işin tanımını ve anlamını da biraz değiştirdi. Tamamen dijital ortamda satış yapmak, müşterilerinize web yoluyla doğrudan ulaşmak...

Devamını Oku...

Ticari Yazılım Danışmanlığı

Taşkın Teknoloji olarak Net-X ERP bayisiyiz, bu programın satış, kurulum ve kurulum sonrası danışmanlık hizmetlerini veriyoruz. Firmanızın ticari yazılım ile nasıl çalışması gerektiği hakkında fikir birliğine varılır. Stok kartlarınız...

Devamını Oku...